3.kapitola

12. května 2008 v 19:09 |  Ztracena v temnotě
Čauky!!
Dneka jsem sesmolila další kapču. Trvala mi docela málo času... Já osobně si myslím, že se mi povedla, ještě teď se tomu šklebím.
No ni, už přestanu s chloubením sama sebe, nu posuďte sami. Prosmím pište komenty. Ty minulé mě moc potěšili, hlavně Ewilan a Quistynka. Ty napsaly dlouhé komentáře a fakt mě to nad míru potěšilo.
Jen se omluvám za chyby, neopravovala jsem to po sobě (tak jako občejně) A užíjte si to!!

Unaveně jsem otevřela víčka a protáhla jsem se. Bylo asi tak 9 hodin. Opatrně jsem vstala z postele, pořád mě bolela ruka z té včerejší procházky do knihovny, ale stálo to za to. Teď se už nebudu nudit, a nedám průchod svým tíživým myšlenkám.
Oblékla jsem si kraťasy a tričko a šupky dupky na snídani.
Mazala jsem si toast marmeládou a do přízemí se přištrachali kluci. No, Potter se přihnal. Asi celou noc se nemohl dočkat, až bude snídaně. To byste se divili, kolik toho sní a vůbec nepřibere, to je nespravedlnost.
"Ale Jamesi, nebuď hned tak hrr, nikdo ti to nesní," zasmála se Jane.
"Ano Jemesíku, nebuď tak nenažraný," napodobila jsem její hlas, a tak jsem si chytala dva vraždné pohledy od Pottera a Blacka. Remus se zasmál, ale snažil se to zamaskovat zakašláním. V klidu jsem snědla snídani bez dalšího vyrušování.
"Děti, co kdybychom si někam zajeli, když je dneska tak hezky, co říkáte?" navrhl Henry.
Já jsem pokrčila rameny.
"A kam tati?" zeptal se James.
"Já nevím, kam mudlové tak rádi chodí?"¨
"Do Zoo," navrhla jsem.
"Do čeho?" zeptalo se několik hlasů.
"Víš Blacku, to je takové místo, kde jsou zvířata a normální lide, jako jsem třeba já, tam chodí se na ně dívat, víš? Ale to asi nemůžeš vědět, protože normální člověk nejsi," ujistila jsem ho.
"Ale no tak Piper, klidni se trošku," pokárala mě Jane.
"Já za to nemůžu, když on mě tak štve," procedila jsem mezi zuby a otočila jsem se od něho.
"Tak zajedem si tam?"
"Tak jo, bude aspoň nějaká sranda," svolil James. Šla jsem¨nahoru se převléct. Potom jsem šla do koupelny se trošku upravit, přece jdu mezi lidi, ne?
Svoje zlatavé vlasy jsme si sepnula do sponky a jemně jsem se nalíčila.
"Připer? Už jsi připravená?" ozvalo se zezdola.
"Jo už jdu," křikla jsem a seběhla jsem ze schodů.
"Sluší ti to," řekla Jane.
"Díky," zčervenala jsem se. Nikdo jiný si toho nevšiml, protože se nikdo na mě nedíval.
"A Jak tam pojedeme? Letaxem?" zeptal se Remus.
"Jo," řekl Henry.
Potom jsme se přemístili poblíž toho Zoa. Zaplatili jsme vstupné a hurá dovnitř. Nejdříve jsme viděli spoustu barevným ptáků, byli opravdu krásní. Když jsme prošli kolem těch malých zvířat, zapátrali jsme k velkým. Nejdříve jsme se šli podívat na tygry. To jsou fascinující zvířata, vždycky se mi líbili.
Potom jsme zabloudili k lvům. Jak jsem ho spatřila v očích se mi objevily slzy. Opět jsem si vzpomněla na matku. Právě lev bylo její neoblíbenější zvíře.
"Děje se něco," zeptal se mě starostlivě Remus.
"Ne, nic," pokusila jsem se usmát, ale vyšel z toho pouze nějaký divný škleb. Teď se mi zase po pár dnech přestávky tyto vzpomínky vrátily. Trápilo mě to asi budoucí půl hodinu, než jsem sena to snažila zapomenout.
"Piper, podívej," vyrušil mě z myšlenek Black. Otočila jsem se a hned vedle mě přes skleněnou klec byl obrovský, hnusný had.
"ÁÁÁÁÁÁÁ!" vřeštěla jsem a rychle jsem uskočila. Jediné, co opravdu nesnáším, krom otce, jsou hadi. Tyhle hnusná slizká zvířata nesnáším. Nic, proti milovníkům hadů, ale tohle fakt nemusím.
Všichni se jako na povel začali smát. Byla jsem nad míru vytočená, přišla jsem k Blackovi a vší silou jsem ho kolenem kopla do citlivým míst. Hlasitě zaúpěl a sesunul se k zemi.
"To je pro příště, abys věděl, jak se máš ke mně chovat," sykla jsem. Sice jsem byla v Nebelvíru, ale otcovské geny se na mě taky nezapřeli.
"Jen počkej," procedil mezi zuby.
"Už se bojím," zasmála jsem se a pokračovala jsem v cestě dál. Slyšela jsem, jak ještě nadává a že dneska vymyslí plán na pomstu.
Už se celá fakt z něho třesu. Mělo by mi být hned divné, že mě oslovil Piper. Obvykle mě oslovoval Zlatovlásko, ale ne tak hezky, jak se to dá říct, nýbrž hnusně a vždycky s úšklebkem. Tyto jeho xichty už jsem se snažila ignorovat a utěšovala jsem se tím, že mi moje vlasy závidí. Ten je má černé jako úhel.
"Piper počkej?" ozvalo se za mnou. Remus za mnou běžel.
"Copak, chceš taky?" zamračila jsem se. "promiň, on mě jen tak naštval, nechtěla jsem být hnusná i na tebe," řekla jsem omluvně.
"To je dobrý, jen zpomal trochu. My tě nedoženeme, Tichošlápka bolí… však víš co," řekl a já jsem se začala smát.
"Jo vím, co a přála bych mu, aby ho to bolelo do konce života a aby mu to dosloužilo," ušklíbla jsem se.
Remus se taky zasmál.
"Čemu se smějete? Mě co?" ozval se popuzený hlas Blacka. Remus už chtěl říct, že nikoli, ale já jsem ho předběhla.
"Jasně Blacku, právě si tady s Remem říkáme, jak by to bylo dobré, kdyby tě ten had uštkl, možná by se ten jed v tobě nějak smíchal s tím od hada a ty by jsi už přestal být takový jedovatý," usmála jsem se sladce.
"Ty jsi jedovatá, než my všichni dohromady," vložil se do toho Potter. Teď jsem si všimla, že tady nejsou jeho rodiče, asi se šli ještě na něco podívat.
"Abys věděla, za tohle se ti ještě pomstím," ušklíbl se.
"Ale, ale Siriusku, přece by ses nezlobil, někdo ti přece musel dát lekci a já jsem se nabídla. Nevěš hlavu, tam to se ti uzdraví a ty budeš moct pokračovat v tom, co si děla v Bradavicích většinu času," řekl jsem medovým hláskem. Ale nemyslete si, mě je úplně šumafuk, co Black dělá ve svém volném čase. Už jsem chtěla zase odejít, jen kdyby mě on nechytl za zápěstí.
"Ale kampak, přece bys neutíkala," ušklíbl se pomstychtivě.
"Ale copak, ještě něco chceš?" ušklíbla jsem se podobně jako on.
"Ano chci, chci ti ale něco hodně škaredého provést."
"Opravdu, ty se přece tak rád chlubíš, že neubližuješ holkám, teď chceš svoje zásady porušit?"
"Ne, ne. Sama jsi říkala, že HOLKÁM neubližuju, ale ty mezi toto něžné pohlaví nepatříš."
Tázavě jsem nadzvedla obočí. "Cože? A co jsem?"
"Ty jsi bestie," řekl klidně, tohle mě ale pořádně namíchlo. Takto mi otec říkal, když jsem neposlechla.
"Tak bestie, jo? Víš, co jsi ty? Ty jsi… ty jsi…"
"Tak se vymáčkni," zasmál se.
"Ty jsi debil, idiot, ibembecil, úchyl, sexuální deviant!" zaburácela jsem a prudce jsem se mu vytrhla se sevření. Tohle nečekal, moc pevně mě asi v tuto chvíli nedržel. Pokračovala jsem v cestě dál.
"Cože? To…to vůbec není pravda," zakoktal. "Ty jsi jedovatá mrcha!" zakřičel až se po něm několik lidí otočili. Jak já ho nesnáším. Otočila jsem se a rychlím krokem jsem k němu přišla. Nejdřív jsem mu dala facku a potom jsem ho začala mlátit. Ani bych se nedivila, kdyby mě zažaloval za napadení. Kopala jsem do něho a rukama jsem ho mlátila. Byla jsem jako v afektu. Tohle asi nečel, ale po chvíli nade mnou začínal mít převahu.Chytil mi ruce a otočil mě zády k němu.
"Co to ksakru děláš?" vyjel na mě? "Jsi normální?"
"Pusť mě," zakřičela jsem. Nechápu, ostatní tomu jen přihlíželi. Asi neriskovali, že bych jim taky něco neudělala.
"Nepustím, nechci riskovat, že se na mě zase vrhneš." Nechápejte to ale jinak. Začala jsem se ošívat a mlátit sebou. No chápejte, co já zmůžu nad ním. On je tak o hlavu větší ne-li víc než já. "Uklidni se," zašeptal mi do ucha. Aspoň pro tentokrát jsem ho poslechla. Přestala jsem a klidně jsem stála.
"Už můžeš?" zavrčela jsem.
"Víš, že se mi ani nechce. To je skvělé mít tě v moci. Teď aspoň nic nezmůžeš," zasmál se.
"Ty debile, dělej!" rozkázala jsem mu. Ten se tomu akorát zasmál. "Reme, prosím," podívala jsem se na Remuse, který se asi teď upřímně bavil.
"Promiň Piper, ale tohle sis zasloužila," zasmál se. Hodila jsem po něm pohled: tak to ti fakt děkuju.
***
"Jak já ho nesnáším," šeptla jsem do ticha. Byl večer. Z jeho spárů mě zachránili až Jane a Henry. Přišli asi po pěti minutách a všechno mu zatrhli, ke všemu schytl kázání, že se takhle k dámě nechová. Aspoň něco.
Ležela jsem už v posteli a za chvíli jsem usnula.
Celou noc mě provázely noční můry…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leandra Leandra | Web | 12. května 2008 v 19:21 | Reagovat

Ja si to nemuzu odpustit =D prvni koment =D Hned vlitnu na kapcu =D ale ten koment sem si nemohla odpustit =D

2 Kayla Kayla | 12. května 2008 v 19:25 | Reagovat

super kapitola.Opravdu se ti mooooooooooc povedla stejne jako ty ostatni.Uz se tesim na dalsi!!!!!!!!!!!!!!

3 Leandra Leandra | Web | 12. května 2008 v 19:29 | Reagovat

Anet. . . Ja. . ja nemam slov! Skutecne. . . Vis co? Uplne mi to sebralo slova. .Pises skutecne nadherne a ta povidka! Kouzelne. . . Tahle kapitola se mi taky libila o hodne hodne vic! Protoze tam nebylo zahrnuto jenom Bradavice a carovani a Bradavice a carovani, ale zabloudila si do sveta mudlu! To jsem snad jeste nevidela. . . U nekterych povídek, ano, ale nebyli sepsane tak to! DOufamze tohle nybla posledni kapitola, kdy si pobertovska particka vyrazila do svety jak si napsala, normálních lidí =)

Nádherné... Uchvatne... Uzasne! Skutecne nemam slov- ty vis ze jsem uprimna, a ted to myslim taky uprimne!!

PS: Ze bude dalsi kapitola brzo?? O=)

4 Leenikk Leenikk | Web | 12. května 2008 v 19:32 | Reagovat

To Lendra: Uááááááááááá lidi ja vás zabiju, lépe řečeno leandru!!! Baruno, tak ja schvalne ze si to rpectu a budu mit prvni koment a ty ho tu napises a ani si to neprecetla? jaj, juá bych tě!!!!  A teď se dívám ještě tu navíc přibyl jeden! Lidi vy mě chcete zabít!!!!

No nic Ani, za to, že nemám první koment se na tebe pěkně zdaleka vypr***, Jo! Můžeš si za to sama, a jak se mi ještě posmívla na icq! To jsi kamarákda? ha, a jsme nastvana, a to sjem jeste prijela z kytary kde jsme zase prd umela a za nkolik tydnu mam predehravky a zaverecne zkousky! Víš co? Ne nevíš.

Já už radši jdu, to stejnak nemá cenu, jsme fakt ale fakt nastvana a pristi kapitolu ti NEVĚNUJU! Už melu blbosti, tak čau!

Ps: kapča byla možná, ale opravdu jenom možná dobrá! To máýš za ty komenty!!!

Pps: kapča by la úplně skvělá, a potom, že máš ráda pst depkovní, co? A ty tu na nás vybalíš takové fórky! Cha, změň si žánr!

Čus a neuč se!!!! Náš nový pozdrav! :))

5 Leenikk Leenikk | Web | 12. května 2008 v 19:35 | Reagovat

Kurňááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Když se daří, tak se daří, jasně , vždyť lenička klidně může mít až 4 koment, to je tak potupné. Já se psychycky připravila na 3 koment a teď ještě tohle!

Mě z vás magoří a to fest!

Ps: baruš, připrav se na souboj

Pps: Anusz ty taky neunikneš trestu!

Ppps: je tu s vámi nudáááááááááááá!

pppps: hej lidi nevíte jestli se píšou "p" navíc nebo "s" ? No to už je jedno.

tak koenčně znovu čus a už me tu neuvitíte!!!

6 Leenikk Leenikk | Web | 12. května 2008 v 19:39 | Reagovat

Ps: nic proti tobě Baruš, mám náladu víš na co! Se časem možná zklidním, hih... já už nic radši nepíšu, stejnak tu motám a motáam blbosti!

Hej lidičky já si adoptoval krásné prasátko, je úplně roztomiloučkééé!

A pokřtila sjem ho emílek!

7 Leandra Leandra | Web | 12. května 2008 v 19:47 | Reagovat

To Leenikk: kaju se * cervena se i na tech nesprávných místech* ale ja si to nemohla odpustit =D

8 LiZinKa LiZinKa | 12. května 2008 v 20:39 | Reagovat

pekneeeeee:D...a ako dobre mu to natrela:D::D

9 luckily luckily | Web | 12. května 2008 v 20:41 | Reagovat

hezká kapiotlka!!! fakt se ti to povedlo..

trošku mě překvapila ta Pipeřina reakce, ale Sirius ji pěkně zkrotil...:())))))))

10 MarryT MarryT | Web | 13. května 2008 v 9:26 | Reagovat

Moc super!! Jsem zvědavá na další... ;-)

11 natusz natusz | 13. května 2008 v 13:13 | Reagovat

super, krásná kapitolka fakt

12 Koudelacka Koudelacka | 13. května 2008 v 13:40 | Reagovat

Wow to bylo supeeer!!! moooc se ti to povedlo :) se mi strašně líbilo, jak se piper vrhla na siriuse :))) a jak pak dostal vynadáno... to bylo senza :) už se moooc těším na další...

13 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 13. května 2008 v 14:32 | Reagovat

to je super! no, asi se nevzmuzu na delsi komentar, ale je to moc hezky...... hech...co se skadliva to se rado miva nebo v jejim pripade spis-co se mlativa to se rado miva:D:D:D

14 Naomiiiii Naomiiiii | Web | 13. května 2008 v 21:57 | Reagovat

Moc pěkný :D Trošku hysterie, ale to kt omu patří :D těším se na další xD

15 Quistynka Quistynka | 13. května 2008 v 22:06 | Reagovat

Já osobně si taky myslím, že se ti moc povedla! Moc děkuju za věnování, takovou nádhernou kapitolu, to jsem si nazasloužila x) Už abych nikdy nechodila do zoo, já jsem u toho smála, jak se tam hádali. No ale jako pak šlo celkem do tuhýho! Fakt naprostá dokonalost sama, přímo zbožňuju tuhle povídku! Já jsem vždycky obdivovala povídkářky jako ty. Tvoje povídky mě baví, teším se na další a nikdy se nedají zkritizovat! No jo, jsme fakt ráda, že píšeš dál a dál.. x) Moc se těším na další, tak snad bude co nejdřív, depkování ti nesluší x)

16 jaja jaja | 13. května 2008 v 22:43 | Reagovat

ta poviedka je super..tesim sa na pokracko :)

17 Irene Irene | Web | 15. května 2008 v 16:22 | Reagovat

senzace.......tak šup! Rychle další!!!!!!!!!!

18 Teresie Teresie | E-mail | Web | 15. května 2008 v 16:31 | Reagovat

Nááááááááááádhera!!!!! Ale přijde mi Piper jako taková trochu mrcha :(( ae jinak ej to úúúúúžasný :))) nemůžu se dočkat další :))

19 Ewilan Ewilan | Web | 16. května 2008 v 12:55 | Reagovat

UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŠÍLÍÍÍÍM!!!!

já chci pokráčko, já chci Siriuse...a já chci pokráčko!!

to bylo překráááásný to v tom zoo! jsem z toho nemohla:-))ty jejich dohady mezi sebou proste vzdycky nemaji chybu.jsem se u toho nejvíc tlemila:-D to je dokonalost sama..cela tahle povídka nemá chybu. úžasně vymyšlený a těším se na další kapču jak malá:-D tak honem píííísej...

a moooc děkuju za věnování:-))

20 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 28. května 2008 v 17:48 | Reagovat

Já nenapsala komentář?! JÁ NENAPSALA KOMENTÁŘ!

To teda musim rozdejchat...moment... Jak to, že jsem nenapsala komentář????xD

Jsem heblá, jak to, že k tak krásné povídce od tak úžasného člověka jsem nenapsala KOMENTÁŘ?!?! xD

Takže: Povídka je prostě úžasná a já nevim co bych měla podotknout, pač podle mě to nemá a¨žádnou chybu, směju se u toho a někdy mi je i smutno...míchané pocity a to já mám ráda...xD

Jednim slovem ÚŽASNÉ... Ty jo a tohohle komentáře si važ, ač já moc dlouhé komentáře nepíšu....xD Jsem překvapila sama sebe...vauuu... Jdu bouchnout šampáňo...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama