15.kapitola

21. března 2008 v 20:23 | Any |  Není všechno, jak se zdá
Hlásím se znovu s další kapitolu. Nebudu se zbytečně vykecávat, tak jenom, tuhle kapitolu bych chtěla věnovat Leenikkovi, za to, že mě vždycky umí rozesmát, a že je taková úžasná kamrádka!!! Jinak Komentujte!!!!
Any

Nastal měsíc, na který se žádný ze studentů 5 a 7 ročníků netěšil. Byl červen, vrcholily přípravy na zkoušky NKÚ a OVCE. Nikdo z ostatních studentů jim tohle nezávidělo. Ale našli se i někteří, kterým to skoro vůbec nevadilo. Trefa. Ten, kdo si myslel, že to jsou Poberti, tak uhádl. Tak Remus se samozřejmě učil. Siriuse jsem do toho musela nutit, jinak by se na učivo ani nepodíval. Pořád machroval, že to umí, že nemám mít obavy. Jamese si Lily taky dala do latě. Dlouho jsme s tím ale nevydrželi, vůbec nesoustředily a tvářili se jak u mučení. Tak jsme do vzdali. Nám to je přeci jedno, my špatné známky mít nebudeme.
No a právě zítra měli být zkoušky OVCE. Už celý týden jsem nemohla spát. Pořád mě tížilo to, že nic neumím, a že propadnu. Ale moc mi pomohl Sírius. Podpořil mě. A když jsem tu svou depku, tak rozveseloval a za to jsem mu vděčná. Nikdy jsem neměla ráda situace, kdy sedím pře nějakou porotou nebo něčím podobným a mám něco říkat nebo dělat. Potom nakonec vždycky něco ze sebe vykoktám.
Venku bylo vedro, jak někde v Egyptě. Potila jsem se a ještě jsem do sebe hustila učení. Bylo to k nevydržení.
"Alex pojď do jezera. Bude sranda," přemlouval mě už po několikáté Sirius. Podávala jsem směrem k Lily, která seděla vedle mě a James ji přemlouval taky. Zachytila můj pohled a taky se na mě podívala. Pokrčila jsem rameny, jakože nevím, jestli mám jít.
"No tak dobře. Ale jenom když půjde i Lily," kladla jsem podmínku. Siriusovi se štěstím rozzářily oči.
"Super, Lily souhlasí. Tak si holky zajděte pro plavky a hupnem do vody," řekla a laškově pozvedl obočí. Zavřela jsem knihu a zvedla jsem se.
"Ale jenom chvilku, potom se zase budu učit," oznámila jsem.
S Lily jsem se vydali do hradu.
"Myslíš, že to byl dobrý nápad," zeptala se s obavami.
"Jo. Proč by nebyl. A učíme se pořád, taky potřebujeme chvilku oddych."
"Jak myslíš."
Zašla jsem do pokoje a oblékla si plavky. Matka mi poslala oblečení, které jsem potřebovala. Na své Zelené plavky jsem si navlékla ještě letní šaty a mohla jsem vyrazit čekat na Lily. Lily už na mě čekala. Došli jsme k jezeru a sundali si šaty. Ještě jsem váhala vlést do té studené vody.
"Siriusi, já nevím. Ta voda je studená," řekla jsem váhavě a Lily se ke mně přidala.
"Smůla, už jsi v plavkách, tak do té vody půjdeš, i kdybych tě tam měl shodit násilím," usmál se zákeřně. Vytřeštila jsem na něho oči.
"Siriusi, varuji tě.." řekla jsem bojácně a pohrozila jsem mu ukazováčkem. Než jsem stačila něco doříct, doběhl ke mně a vzal mě do náručí a nesl mě k jezeru.
"Jak myslíš."
"Néééé. Siriusi pusť mě. Áááááá přestaň!" křičela jsem a snažila jsem se vymanit z jeho náručí. Samo sebou se mi to nepovedlo. Zastavil se a hodil mě do studené vody. Nepříjemně to žuchlo a já jsem cítila mráz. Vynořila jsem se a vyplivla jsem vodu. Zúžila jsem oči do malých škvírek a zavrčela.
"Jen počkej. Až vylezu, tak to nepřežiješ."
"Už se těším zlato," zasmál se provokativně. Vyhrabala jsem se z toho špinavého jezera a rozběhla se za ním. Hned se dal na úprk. Už jsem to nevydřela a začala jsem se smát. Nemohla jsem ho dohonit. Byl rychlejší, ale já jsem taky nebyla v běhu úplně poleno.
"No dělej, nějak ti to moc trvá, ne?" ušklíbl se a na chvíli se zastavil. Využila jsem toho a mrštně jsem po něm skočila. Váleli jsme se na zemi a dá se říct, že jsme se prali, ale byla to sranda.
Nevím, možná to jenom dělal, ale už jsem na něm ležela s pocitem vítězství.
"Vyhrála jsem," prohlásila jsem vítězně. Pobaveně se zasmál.
"To sis opravdu myslela, že bych tě nepřepral," ušklíbl se a převalil mě na záda a teď on ležel na mě. No uznávám, byla jsem trošku naivní, ale co z toho.
"No a co," odfrkla jsem si.
"Já jsem silný, svalnatý a prostě neodolatelný a ty jsi jenom taková vyžle," sladce se usmál. Naprázdno jsem otevřela pusu.
"Já že jsem vyžle. Víš co… víš co…" nemohla jsem přijít na žádný vhodný argument, tak jsem nad tím mávla rukou a tvářila jsem se uraženě. Sklonil se nade mnou.
"Pšece se nebude holčička zlobit," zašišlal.
"Pf." Odfrkla jsem a uhnula jsem jeho pohledu. Chytil mě za bradu a natočil ji směrem k němu. Potom mě políbil. Tak něžně a krásně. Už jsme na něho nezlobila. Po chvíli jsme se od sebe odtrhli a já jsem se usmála.
"No vidíš. Pojď začíná už být zima, půjdeme do hradu," řekl, vstal a pomohl mi vstát.
V rychlosti jsem na sebe natáhla šaty a šla do hradu.
Ve společenské místnosti bylo plno. Všichni seděli v křeslech nebo na pohovkách a učili se. Taky jsem si sedla a začala si znovu pročítat poznámky z hodin. Nevím, jak dlouho jsme tam seděla, ale bylo už hodně pozdě.
"Alex, miláčku. Pojď už spát. Když budeš zítra nevyspaná, všechno zapomeneš. Souhlasila jsem. Nechtěla jsem ponocovat až do rána.
Vysprchovala jsem a ulehla do postele. Měla jsem dobrý pocit, že všechno umím, a že se nemám čeho bát.
*********
Hned ráno mě tento pocit ale rychle přešel. Měla jsem v hlavě úplně prázdno. Bylo to stokrát horší, než u famfrpálu. Když se prohraje zápas, nic tak strašného se nestane. Ale když neudělám OVCE, tak budu v prd....Nenajdu si práci, nebudu vydělávat peníze. Takhle jsem se ještě trápila hodně dlouho.
Prvně nás čekali Lektvary a potom Obarana. Lektvary snad zvládnu, ty jsem se naučila nazpaměť, ale OPČM to jsem moc neuměla. Kdyby mi dali obranná kouzla, bylo by to v poho.
Vedle sebe jsem slyšela hlasitý smích. To zase Sírius vymýšlí nějaké pasti na Norisku.
"Že máš náladu takhle vtipkovat, když nás čeká taková životní událost," rýpla jsem do něj.
"V klidu. To zvládám, nějak se to provede," řekl bezstarostně. Zavrtěla jsem hlavou a dala se do jídla.
Po jídle jsem se odebrali pře učebnu. Sedla jsem si na připravené židle čekala jsem na až zvolají moje jméno. Ještěže jsem byla na R, je to na konci abecedy.
Postupně volali jména, mezi nimi byl i Sírius Black. Hned jak přišel, tak jsem se ho začala vyptávat.
"Tak co, bylo to těžký. Jaké dávali otázky?"
"V klidu. Samé lehké. To určitě zvládneš kotě," řekl a mrkl na mě. Zamračila jsem se. Neměla jsem ráda, když mi říkal kotě.
Když vylezla z učebny hrůzy Lily, tak mě taky uklidňovala.
"Robertsová Alexandra," zvolala stará ježibaba. Nasucho jsem polkla. A je to tady. Drž se, nemůže se nic stát. Vešla jsem dovnitř a zavřela za sebou dveře.
"Dobrý den."
"Dobrý den," pozdravili unisono.
"Posaďte se slečno. Nemusíte mít z ničeho strach," řekl jeden z nich. Sedla jsem si na jednu židličku před ně a usmála jsem se.
"Můžeme začít. Připravte nám mnoholičný lektvar," pokynula jedna žena, mávla hůlkou a přede mnou se objevil kotlík a přísady. Na nic jsem nečekala a dala se do práce. Mnoholičný lektvar mi nikdy problémy nedělal, ale kdo ví, co se může stát, když jsem ve stresu. Zatím vše vypadalo, jak by mělo vypadat. Lektvat pobublávala a měl správnou barvu. Když jsem byla hotová, tak jsem trošinku odlila a přistoupila k profesorům.
"Prosím," špitla jsem. Kývli a otevřeli nádobu. Každý z nich k mému lektvaru přičichl. Nic mi neřekli jenom:
"Děkujeme. Výsledek se dozvíte o prázdninách."
Vyšla jsem z učebny a oddychla jsem si. Všichni se na mě podívali.
"Dopadlo to líp než jsem čekala," řekla jsem a Sirius ke mně přiběhl a políbil mě.
"Já jsem věděl, že si šikovná holka, a že to zvládneš," šeptl mi do ucha.
*******
Seděla jsem ve společenské místnosti a byla jsem šťastná. Dopadlo to celkově dobře. Sice pár věcí, na které se mě ptali jsem neuměla odpovědět, ale i tak si myslím, že to bude v pohodě.
Bylo odpoledne a my jsme chtěli jít ven. Venku bylo docela příjemně. Sedli jsme si pod náš strom a povídali si.
"Já jsem šťastná," řekla šťastně Lily a políbila Jamese.
"Já taky," přidal se James. Tohle jsem já tak docela říct nemohla. Čekala mě svatba, nevěděla jsem vůbec, jak to všechno skončí. S kým nakonec budu. Nechci se smířit s představou, že budu žít s tím odporným slizem Malfoyem. Tak ráda bych chtěla rodinu se Siriusem. Chtěla bych, aby naše děti měli černé vlasy jako on a stejné oči. Z Přemýšlení mě vytrhl až Siriusův hlas.
"Měli bychom už jít."
"Kde je James a Lily?" zeptala jsem se.
"Už šli." Kývla jsem, jakože souhlasím a ponořili jsem se do temnot hradu.
"Ale, ale dvě holubičky," vyrušil nás Luciusův hlas. Za ním stála celá banda zmijozelských. Tohle nevypadalo dobře.
"Co chceš?" sykla jsem.
"To už jsem ti přece říkal. Chci si zopakovat společnou minulou noc," zasmál se ledově. Překvapeně jsem zamrkala.
"Co-že?" vykoktala jsem.
"No u nás doma. Byla si dračice. Tolik vášně jsem ještě nezažil."
Podívala jsem se na Siriuse. Hleděl na mě s opovržením a zklamáním v očích.
"Siriusi, neposlouchej ho," šeptla jsem přiškrceným hlasem.
"Myslím, že jsem slyšel už dost," řekl a odešel pryč.
"Tak tohle jsi chtěl? Ublížit mi ještě víc, než doposud?" křikla jsem se slzami v očích. "Je mi tě líto. Jsi ubožák!" Utíkala jsem za ním. Zastavila jsem se před portréten a řekla heslo. Pustila mě dovnitř.
"Kde je Sirius?"
"V pokoji," odpověděl Remus, který si četl knížku. Rychle jsem vyběhla schody.
"Siriusi?"
"Nech mě být. Myslel jsem si to, že jste spolu něco měli, ale přišla mi to jako blbost. Myslel jsem, že mě miluješ!" křičel.
"Vysvětlím ti to. To…"
"Přestaň. Vím, jak to bylo. Jsi jenom obyčejná…"
"Co? Řekni to!" přikázala jsem mu a už jsem naplno brečela.
"Kurva," zašeptal. Do očí se mi nahrnul další příval slz.
"A víš co jsi ty? Jsi jenom děvkař, který si myslí, že on jenom může podvádět. Kdybys jsi mě vyslechl, vysvětlila bych ti to, ale ne. Chováš se stejně jako celá tvá rodina!" křičela jsem mezi záchvaty pláče. Už se asi neudržel a dal mi facku. Tohle jsem nečekala a spadla jsem na zem. Tvář jsem měla jako v jednom ohni.
"Já.." začal, ale já jsem ho přerušila. Zvedla jsem ruku, jakože nechci nic slyšet.
"Miluji tě, ale netušila jsem, jak velkou chybu jsem udělala."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leenikk Leenikk | Web | 21. března 2008 v 20:34 | Reagovat

Ty jo Ani! Tak to musím rozdýchat, sice jsem to věděla, ale až takhle! To je vážně takový debil!Jakože Sirius! Si to nenechá ani vysvětlit!

tahle kapitolka se ti teda hodně povedla! Byla uplně úžasná, musí být rychle další! A jinak strašně děkuji za věnování! Mě to úplně potěšilo!

Tak rychle pokráčko! Se nemůžu dočkat, jak to všecko napíšeš!

2 ajvi ajvi | E-mail | Web | 21. března 2008 v 20:43 | Reagovat

to bylo skvělý:) ale ten konec...sem strašně zvědavá na konec týhle povídky:)

3 luckily luckily | Web | 21. března 2008 v 21:47 | Reagovat

No teda...:))) tak tohle je hooodně hustý....:)))

Ten Lucius je pěknej hajzl, ale já ho mám přesto ráda a Sirius se choval jako blb...:)))

jinak moooc hezkýý....:)

Prosím, co nejrychleji další kapču...:)))

4 Janicza Janicza | Web | 21. března 2008 v 22:59 | Reagovat

Wow, no to bylo inpikulativní!!!! Ze začátku jsem si řkala, že to bude jen nějaká taková "obyč." kapitola, aleten kone byl šokující a prstě skvělý!

5 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 22. března 2008 v 0:08 | Reagovat

No..teda...vauu...musim to rozdejchat...XD

6 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 22. března 2008 v 0:09 | Reagovat

Další kapču!!:O)

7 Kayla Kayla | 22. března 2008 v 10:42 | Reagovat

dalsi kapitolu honem nebo to nevydrzim tahle byla uplne super!

8 Jenn Jenn | Web | 22. března 2008 v 12:03 | Reagovat

Hezká kapitolka :o)

9 Nera Nera | Web | 22. března 2008 v 12:54 | Reagovat

Anet, to byla suprová kapča, sice jsem trochu věděla dopředu, ale až tak jo? Ty jo! To bylo něco, ale ty víš, že já na Luciuse nedám dopustit, Mě přijde Lucius ještě hodnousek v porovnání se Siriem! No, ale ty víš jak to já mám bv té kebule! No nic, loučím se a těším na další kapitolu, tahle byla úžasňácká!!!! Tak nazdárek, jo a ten design, je ještě hezčí než když si mi ho posílala v ukázce, vážně krásnejj!

10 Janiss Janiss | Web | 22. března 2008 v 13:20 | Reagovat

Ahojik, mám u sebe na blogu bleskovku, zapoj se :))

11 Theresa Theresa | 22. března 2008 v 15:46 | Reagovat

Sirius je fakt blbec. Kdyby si ji vyslechl. Ale jinak moc pekna kapitolka.

12 Jasane Jasane | E-mail | Web | 22. března 2008 v 16:23 | Reagovat

OH! JAK SI MOHLA?! Zradila si!!!xD Jako Any to snad nemyslíš vážně že ne? Jak si mohla????*vraždící a vyčítavý výraz* Ten Sirius je stejně blb xD!!!! Ale TOHLE ti teda nezapomenu!! To si piš holka!!Grrrr!!!

13 Nera Nera | Web | 22. března 2008 v 18:45 | Reagovat

Pohni

14 Nera Nera | Web | 22. března 2008 v 18:45 | Reagovat

S DALŠÍ

15 Nera Nera | Web | 22. března 2008 v 18:45 | Reagovat

KAPITOLOU!

16 Jasane Jasane | E-mail | Web | 22. března 2008 v 18:47 | Reagovat

Stále čekám na kapitolu! Chodím sem asi po minutě a kapitola NIKDE! Anuš jak je to možné??:)

17 Nera Nera | Web | 22. března 2008 v 18:48 | Reagovat

Jo, přidávám se k Jasaně! Kde je?

18 Jasane Jasane | E-mail | Web | 22. března 2008 v 18:48 | Reagovat

ČEKÁM....JÁ STÁLE ČEKÁM, ŽE NERO?

19 Nera Nera | Web | 22. března 2008 v 18:49 | Reagovat

JASNĚ jASAN! tAKY ČEKÁM A JESTLI SI NEPOHNE TAK TADY VYČEKÁM DŮLEK!

20 Jasane Jasane | E-mail | Web | 22. března 2008 v 18:50 | Reagovat

NO... JÁ HO UŽ MÁM xD! HELE ANUŠ!! PROSÍÍÍÍÍÍM! NEBO BUDU SKANDOVAT!!!

21 Jasane Jasane | E-mail | Web | 22. března 2008 v 18:51 | Reagovat

DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!!

22 Jasane Jasane | E-mail | Web | 22. března 2008 v 18:53 | Reagovat

DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!!

DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!!

23 Jasane Jasane | E-mail | Web | 22. března 2008 v 18:54 | Reagovat

DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!!DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!!

DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!!

DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!!

DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!! DALŠÍÍÍ!!!

24 Jenny Jenny | Web | 22. března 2008 v 19:13 | Reagovat

Ty jo...tak to bylo..drsný...Sirius je blb, kdyby si to nechal vysvětlit...na Malfoye radši nebudu mít názor, nechci být sprostá...super kapitola...tuhle povídku mám moc ráda...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama