Rytíři

22. prosince 2007 v 22:51 | Denča |  Jednorázovky
Tahle jednorázovka trošičku souvisí s naší první jednorázovkou (Slzy naděje a štěstí)! Díky za pozornost a doufám, že se vám bude líbit.
PS:Věnováno Barušce za nápad s výrobu fora, kde nás /doufám/ ,,proslavila"
Rytíři
,,Pottere!"
,,Ano miláčku,pusinko,koťátko, kytičko?"
,,Pottere přestaň!"
,,A pročpak Lilinko?"
,,Pottere, nedožiješ se zítřka!"
,,Jakto hvězdičko?"
,,Pottere!Zabiju tě!"To už bylo, ale i na Jamese moc.Rozesmál se a Lily se přidala.
,,No jo .Starý dobrý časy.Teď už na tebe křičet nemůžu."zasmála se znova Lily a políbila chlapce, ktery ji ležel na klíně.Byl krásný jarní den a oba páry seděly pod velkým stromem u jezera.
,,Vy dva!Pamatujete si,jak jste spolu začli chodit?"zeptal se s posměškem Sirius, který stejně jako jeho kamarád ležel na klíně.Ovšem ne Lily , ale Ashlley.
,,Na to se nedá zapomenout."řekla zasněně Lily.
,,Jo na to se nedá zapomenout.Rostřískala si dveře na kousky a pak jsme kvůli tobě dostali školní trest."zasmál se James společně s ostatními povaleči kolem nich.
,,Haha.Tak kvůli mě Pottere? Nevím, kdo šel za McGonagallovou a řekl, že máte problém s dveřmi chlapeckých ložnic .A taky si říkal, že jsou rozbité,protože jsem byla natěšená z nastávající noci s tebou."řekla naoko uraženě, ale hned ji to přešlo, když se James zvedl a políbil ji na čelo.
,,A vy?Pamatujete si svůj začátek?"zeptali se ,Potterovi'.
,,No jasně, bylo to v ten stejný den jako vy."
,,To si toho pamatuješ hodně Siriusku."zasmála se Lily.
,,Počkat. Nech mě domluvit! Dostal jsem loktem do žeber a nazvala mě sukničkářem."řekl a ukázal na Ashlley, která se hřála v jemných jarních paprscích.
,,Jo pak si mě chytal po celě společenské místnosi . Nakonec si mě dohonil, shodil na zem a políbil."promluvila konečně Ashlley s očima upřenýma do jarního slunce.
,,Na, ale to není vše!" řekl uraženě Sirius a jako důkaz věčné bolesti se chytil za pravou tvář.,,Tys mě ze sebe shodila a dala mi dost bolestivou facku."
,,Pak jsem si tě přitáhla..."ale než stačila cokoli dalšícho říct už ji Sirius líbal div ji nespolkl.Remus, který je pozoroval odvrátil hlavu zase do knihy, která mu ležela na nohách.Červíček se cpal čokoládovýma žabkama. Všichni něco dělali jen Zmiozeláci seděli na lavičkách a šklebili se. Nejvíce však Lucius Malfoy a Severus Snape. Lucius byl z velké bohaté rodiny a dával to všem jasně najevo.Jeho blonďaté vždy ulízané a stáhnuté vlasy byly dnes trošku více rozcuchané.
,,Malfoy měl večer bouřlivou noc." zašklebil se James.
,,Jo slyšel jsem, prej ho samotný Brumbál nachytal v učebně s tou prsatou blonckou."zasmál se Sirius uhýbajíc pohledu své přítelkyně.
,,Ona je ze Zmiozelu ?"
,,Jo, proč Dvanácteráku?"
,,Jen tak . Kdyby byla z jiné koleje možná bych si nechal říct."rozesmál se spolu s většinou. Dokonce si Lily všimla, že i Remus se usmál.
,,Dobře Pottere, běž si za tou Zmiozeláckou blonckou."
,,Ale Lilinko, vždyť víš, jak jsem to myslel?!"
,,To teda nevím Pottere!"
,,No ......"začal James.,,I kdybych s ní něco měl, tak bych stejně myslel jen na jedinou!"dořekl s vítězným úsměvem.
,,Já věděla, žes vždy netoužil po nikom jiném ...."nedopověděla, jen čekala, co James udělá. Její přání se splnilo.James se usmál, což pro ni bylo znamení pro útok.,,než Malfoyovi."dopověděla už se smíchem. Dvanácteráková reakce ji zarazila . SMÁL SE. Čekala, že bude zuřit a ona si konečně užije další hádku, po které se ji tak stýskalo.
,,Jamesi?"
,,Ano lásko?"otočil se na ni.
,,Jak tě můžu naštvat?"zeptala se. On se jen zamračil.
,,Ty-ty se chceš rozejít?"zašeptal.
,,Ale ne ty můj blázínku.Já tě miluju nejvíce ze všech."odpověděla a políbila ho.Oba do toho polibku vložili touhu a lásku. Touhu, která každým okamžikem rostla a sílila. Uplynulo teprve pár týdnů od jejich začátku, ale ještě nepomysleli na to, že by mohli i něco víc nez se jen líbat. Oba cítili totéž a oba věděli, že chtějí být spolu. Navždy spolu.
,,Prší."poznamenala Ashlley lhostejně.
,,No jo, rychle pryč do hradu." zavolala Lily v běhu na hrad. Avšak než doběhli do vstupní síně plné mokrých spolužáků byli i oni mokří až na kost. Holky se na sebe podívaly a rty si naznačily, že půjdou nahoru. Obě se vykroutily ze sevření svých miláčků a vyběhly k portrétu Buclaté dámy.
,,Cu-cu-krovinky."zafuněla Lily a společně s Ashlley zapadly do dívčích ložnic.
,,My teda vypadáme !"rozesmála se Ashlley.
,,Nejen mi. Neviděla si Jamese? Vlasy má ještě rozcuchanější než dřív.(i když pochybuju, že to jde!)a Sirius vypadal jako zmoklý bažant(slepice by neseděla)"dopověděla Lily a zhroutila se v záchvatech smíchu na postel vedle své kamarádky, které se po tvářích koulely slzy.
,,Lily? Ashlley?"ozvalo se ze společenské místnosti.
,,Ajaj.Už jim chybíme."zasmála se Lily a vyšla s Ashlley za svými RYTÍŘÍ .
*The end!*=)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aaa aaa | 22. prosince 2007 v 23:02 | Reagovat

Našiel som super web - www.TopHry.net - dá sa tam zahrať kopu online hier úplne zadarmo a hry idú aj stiahnuť! Všetkým odporúčam!

2 Bariska Bariska | 23. prosince 2007 v 12:46 | Reagovat

jjjjj moc klasne i kdyz sem to cetla jako jedna z prvnich tak me neomrzi si je precist znovu a znovu :-P jen tak dal holky drzim vam palecky papa Vase Barus

3 kaja kaja | 23. prosince 2007 v 14:14 | Reagovat

ti Rytíři jsou super

4 Natusz Natusz | 23. prosince 2007 v 17:04 | Reagovat

moc se mi to líbí a hlavně pokračujte a držím vám palečky jak Barus

5 Nika (Verča) Nika (Verča) | E-mail | Web | 10. ledna 2008 v 18:35 | Reagovat

jujkýýýýýýý... pěkný.. :o)

6 Nora van Hallen Nora van Hallen | Web | 22. ledna 2008 v 17:02 | Reagovat

Supeeer:)))

7 Maysie Maysie | Web | 9. února 2008 v 13:51 | Reagovat

Rytíři... pěkný...! :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama